tv3.lv

Izvirzīti 50 e‑komercijas gada balvas finālisti

Latvijas e-komercijas gada balvas ”E-komercijas zvaigzne 2022” finālā izvirzīti 50 Latvijas interneta veikali, kuri sacentīsies par labākā e-veikala titulu 11 dažādās kategorijās. Konkursa kopējā balvu fonda vērtība ir 20 000 eiro, un tas tiks sadalīts starp konkursa uzvarētājiem. Balvu ieguvējus noteiks starptautiska žūrija, un uzvarētāji tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā 1. jūnijā.

20. maijā 11:27

Šogad konkursā saņemts 271 pieteikums, no kuriem pirmajā atlases kārtā žūrija noteica labākos e-veikalus, kuri tiks vērtēti konkursa otrajā kārtā, pievēršot īpašu uzmanību tādiem kritērijiem kā ilgtspēja, pieejamība un lietotāju pieredze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar pilnu finālistu sarakstu var iepazīties šeit.

Finālistu vidū ir tādi uzņēmumi kā “Go3”, “Avenei”, “Madara Cosmetics”, “Pranamat”, “Barbora”, “1A”, “Bite”, “Wolt”, “ES Mīlu Kafiju”, “Burka”, “Lulu” u.c.

E-komercijas gada balvas pretendentus vērtē starptautiska pieredzējušu nozares profesionāļu žūrija.

Apbalvošanas ceremonijā e-veikali saņems zelta, sudraba un bronzas apbalvojumus 11 kategorijās, kā arī tiks noteikts labākais starp visiem e-veikaliem – Grand Prix ieguvējs. Konkursa partneris ecomhub visiem finālistiem nodrošinās ielūgumus uz Riga Comm 2022 e-komercijas konferenci, kas norisināsies oktobrī.

Konkursa ”E-komercijas zvaigzne 2022” apbalvošanas ceremoniju 1. jūnijā plkst. 16.30 bez maksas būs iespējams vērot tiešsaistē vietnē www.ekomercijaszvaigzne.lv.

Konkurss ”E-komercijas zvaigzne” pirmo reizi norisinājās 2021. gadā, un tā mērķis ir izcelt labākos e-komercijas uzņēmumus Latvijā dažādās kategorijās, vērtējot trīs galvenos kritērijus: e-veikala lietojamību, dizainu un inovācijas. Konkursa iniciatori un stratēģiskie partneri ir uzņēmumi “Printful” un “Omniva”; sadarbības partneri: Joom, Citadele, Rimi, LMT, Httpool, Mozello, Gemius, TestDevLab, Riga Comm, Mēness Aptieka, Element Digital, Fantadroms; informatīvie partneri: Delfi, TV3 grupa, Ir Nauda, Kursors.lv, EHR. Sīkāka informācija www.ekomercijaszvaigzne.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm