tv3.lv

Izgāja ar suni, bet atpakaļ neatnāca! Rīgā mīklainos apstākļos pazūd nepilngadīga meitene

15 gadus vecā Samanta Gravelsiņa 14. martā ap 11:00 devās pastaigā ar suni no savas mājas Ziepniekkalnā (Rīga) un joprojām nav atgriezusies mājās, organizācijai Bezvests.lv ziņo meitenes radinieki

2016. gada 27. martā 15:31

Pēc Samantas mātes teiktā, suni trešajā dienā, pēc meitenes pazušanas, kāds atvedis uz skolu, un no turienes Samantas klasesbiedri to atveduši mājās un atdevuši viņai. Meitenes mobilais telefons no pazušanas brīža bija izslēgts 3 dienas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtajā dienā, tālrunis sāka darboties un, uz satraucošiem mātes zvaniem, sāka nākt sms ne Samantas rakstīšanas stilā. Bet saruna nenotika. Māte nedzirdēja meitas balsi.

Māte nemierinājās un pieprasīja, lai viņas meita runā ar viņu personīgi, bet viņas vietā atbildēja cilvēks , kas nosauca sevi par Samantas draudzenes tēvu, un teica , ka ar Samantu viss ir labi. Bet balss izklausījās pārāk jauna, lai būtu Samantas draudzenes tēvs. Par to Samantas māte tieši pateica zvanītājam.

Pēc tam, ne uz īsziņām, ne uz telefona zvaniem 15 gadus vecās skolnieces telefons vairs neatbildēja. Samantas Gravelsiņas mamma iesniedza iesniegumu policijā par meitas pazušanu , jo viņas meitai neesot tieksmes uz klaiņošanu un vienmēr esot pārnākusi mājās nakšņot.

Apģērbs, kurā meitene izgāja no mājām:

Viņa bija tērpusies melnos džinsos, melnā īsā jakā ar kapuci un melnās krosenēs. Zem jakas bija rozā flīsa jaka. Īpašas pazīmes: augstums 164 cm, slaida, karameļkrāsas mati līdz pleciem , brūnas acis. Tetovējums uz rokas starp īkšķi un rādītājpirkstu – gaiši zilā sirds.

Papildinformācija:

No radinieku teiktā zināms, ka no meitenes telefona nosūtīts sms mātei, ka viņa, iespējams, atgriezties mājās 24. martā. Ir informācija, ka Samanta var atrasties viņas draudzenes negatīvā ietekmē. Ja jūs zināma Samantas atrašanās vieta, vai jums ir cita informācija, lūdzu, zvaniet 110 policijai vai 22084084 Bezvests.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm