Imantā tapis jauns bērnu sporta laukums

Trešdienas vakarā Rīgā, Imantā, tiks atklāts jauns bērnu sporta laukums, līdzīgs sporta un rotaļu laukumam, kas atrodas starp Aleksandra Čaka un Krišjāņa Barona ielām.

2019. gada 3. jūlijā 8:20

Lai arī apmeklētājiem jaunais laukums tiks atvērts vien ap plkst. 17.00, LNT rīta raidījuma “900 sekundes” filmēšanas komanda jau pabija tur, ļaujot skatītājiem ielūkoties, kā tur viss izskatās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunajā sporta centrā ir izbūvēts lielais tematiskais rotaļu laukums – lidosta, nelieli rotaļu laukumi ar atsevišķiem elementiem, skeitparks, vingrošanas laukums, divi multifunkcionālie laukumi, divi “3×3” basketbola laukumi, skrejceļš ar tāllēkšanas sektoru, futbola laukums ar mākslīgo zālienu, tribīnes, izveidota parka teritorija ar jauniem apstādījumiem, kokiem, skatuvi un piknika galdiem.

Teritorijā ir atjaunots amfiteātris, kā arī uzstādītas desmit moduļu tipa palīgēkas – apsardzei, medmāsas kabinetam, labierīcībām, ģērbtuvēm un inventāra uzglabāšanai.

Visā teritorijā ir izbūvēti jauni inženiertīkli – kanalizācija, apgaismojums, videonovērošana, apziņošanas sistēma. 813 metru garumā ir uzstādīts metāla žogs, nobruģēti celiņi gandrīz 9000 kvadrātmetru apjomā, kā arī veikti teritorijas apzaļumošanas darbi vairāk nekā 20 000 kvadrātmetru apjomā.

Imantas sporta centra izbūvi pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma īstenoja būvniecības pilnsabiedrība “LNK Industries” un uzņēmums “Jūrmalas mežaparki”. Objektā ieguldīti 5,6 miljoni eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm