Ieva Vārna uzsāk ziedojumu akciju Ukrainas frontes karavīriem. Nepieciešami droni, busiņi un apģērbs

24. martā 14:55

TV3 Ziņu žurnāliste Ieva Vārna “Ziedot.lv” uzsākusi ziedojumu akciju “Gaismas ceļš Donbasam” un aicina palīdzēt sagādāt pašu nepieciešamāko palīdzību Ukrainas aizstāvjiem frontes karstākajos punktos.

Ieva stāsta, ka jau līdz šim katrā darba braucienā uz Ukrainu vienmēr līdzi vesti arī palīdzības sūtījumi, kurus sagādājušas dažādas organizācijas. Taču, arvien tuvāk iepazīstot Ukrainas armijas brigādes, TV3 Ziņu komandai ar tām radies ciešāks kontakts, kā dēļ arī iespējams tām pajautāt, kas dotajā brīdī frontē nepieciešams visvairāk.

“Šo jauno kontu atvēru, jo, ja saņemu kādu palīdzības lūgumu no konkrētas brigādes, palīdzības sniegšana ir vienkāršāka. Ir konts, kurā redzu, cik daudz naudas cilvēki ir saziedojuši. Ja ziedojumu apjoms ir par mazu, varu to saaktivizēt, lūdzot cilvēkiem iesaistīties, lai konkrētās vajadzības ukraiņiem frontē varētu sagādāt,” par iniciatīvas aizsākšanu pastāsta Ieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patlaban frontē deficīta prece esot kravas mikroautobusi un pikapi, ar kuriem no karstākajiem punktiem tiek izvesti ievainotie un kritušie karavīri un civiliedzīvotāji. Tāpat nepieciešamas termokameras, apģērbs un apavi. Kā arī karavīri ļoti priecāsies par “Mavic-3” droniem.

“Karavīri frontē norāda – tas nav tanks vai haubice, bet, lai arī šķietami mazs, drons var darīt tādas lietas, kas atkarīgas tikai un vienīgi no pilota fantāzijas,” teic Ieva.

“Ziedo.lv” lapā ievietotā projekta aprakstā TV3 Ziņu žurnāliste arī uzsver – kaujas par stratēģiski svarīgajiem Ukrainas austrumiem ir kļuvušas par asiņainākajām un nežēlīgākajām, kopš Krievija uzsāka pilna mēroga karu Ukrainā. Šis ir reģions, kas kļuvis par cietoksni, notur Krievijas iebrucējus, lai tie nespētu izlauzties tālāk Ukrainas teritorijā.

Bahmutas un citas Doneckas apgabala pilsētas, ko iebrucēji ir noslaucījuši un turpina postīt, ir kļuvušas par Ukrainas spēka un neatlaidības simbolu. Taču tas maksā ļoti augstu cenu arī Ukrainas pusei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jūs neesat mūsu gaisma tuneļa galā, jūs esat gaisma tunelī, roka, ar kuras palīdzību ātrāk nonākt pie gaismas,” tā par Latviju saka Ukrainas brīvības cīnītāji smagākajā frontes posmā Donbasā.

Lai Ukrainas aizstāvju ceļš uz gaismu būtu vieglāks, aicinām ikvienu pielikt roku savu iespēju robežās. Ziedot iespējams, klikšķinot šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm