Gulbis: Latvijas Tenisa savienība atbalsta Krievijas un Baltkrievijas starptautisku boikotu

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) publiski vērsusies pie sporta federācijām ar aicinājumu paust to nostāju attiecībā uz Krievijas un Baltkrievijas sportistu dalību starptautiskajās sacensībās. Tāpat LOK uzskata par nepieļaujamu Latvijas sportistu dalību sacensībās, kurās piedalās Krievijas un Baltkrievijas sportisti.

TV3 Ziņu dienests uzrunāja Latvijas vadošo tenisistu, šobrīd arī Latvijas Tenisa savienības (LTS) prezidentu Ernestu Gulbi. Viņš pauda pilnīgu atbalstu LOK nostājai, sakot, ka Latvija atteiktos tupināt dalību Deivisa kausā, ja tur būtu minēto agresorvalstu pārstāvji. Vienlaikus Gulbis bija piesardzīgāks par vietējām, zemāka līmeņa sacensībām, kurās, tostarp piedalās Krievijas pilsoņi ar pastāvīgās uzturēšanās atļaujām Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kur tad ir tā robeža? Tas, ka ir Krievijas vai Baltkrievijas pase, tā ir tā robeža? Man liekas, ka ir svarīgi šo atbildību uzņemties valsts instancēm. Es nezinu, kuras tās var būt. Drošības dienests, Ārlietu vai iekšlietu ministrijas. Lai viņi iedod signālus. Jo citādi, kā – mums nav resursu kā biedrībai izanalizēt, ko katrs cilvēks domā vai dara. Piemēram, mūsu valstī – ja viņi te ir legāli atbraukuši ar visiem dokumentiem, kā mēs LTS varam piedalīties turnīros viņu bērniem, kurus rīko privātas organizācijas,” pauž Gulbis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm