tv3.lv

Grindeks saņem draudus no Kolumbijas narkokarteļiem – internets joko par Mildronāta dopinga skandālu

Mildronāts drīz būšot populārāks par kokaīnu, un ražotājs Grindeks pat saņēmis draudus no Kolumbijas narkokarteļiem – šāda vēsts parādījusies Krievijas medijos. 

2016. gada 19. martā 13:43

“Latvija kļuvusi par pasaules līderi dopinga ražošanā. 2% pasaules sportistu un 17 Krievu sportisti pat pēc aizlieguma nav spējuši pārstāt lietot mūsu Latvijas Mildornātu,” tā vēsta kāds it kā ziņu sižets krievu valodā, kas gan ir acīmredzams joks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sižetā arī ziņots, – pēc sportistes Marijas Šarapovas skandāla Mildronāts kļuvis par “populārāko pasaules narkotiku” un jo īpaši Mildornāts tiek izķerts ASV, kur to steidz iegādāties pat par 140 ASV dolāriem par iepakojumu. Tāpat Krievijas medijs vēsta – “Latvija tagad ir visu dopingu Tēvzeme!”.

Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka šis ir kārtējais Krievijas propagandas video, kurā nomelnota Latvija, drīz vien ir skaidrs – šis ir tikai kārtējais interneta joks. Acīmredzami tas kļūst brīdī, kad sižetā vēstīts – arī šprotes drīz varētu iekļaut aizliegto vielu sarakstā, bet sižeta izskaņā tiek paziņots, – Baraks Obama par pirmo tumšādaino prezidentu kļuvis, jo ik dienas dzer Melno Balzamu.

Меня зовут МилдронатМилдронат Иварович Витаминкин, или почему Обама черный и президент. Все о допингах.

Posted by Как-то так/Kaut kā tā on pirmdiena, 2016. gada 14. marts

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm