Grevcova paziņo, ka mainījusi viedokli par karu Ukrainā

Saeimas deputāte Glorija Grevcova (S!) ceturtdien paziņojusi, ka mainījusi viedokli par karu Ukrainā.

Grevcova, komentējot savus iepriekšējos apgalvojumus, ka Ukrainā notiek pilsoņu karš, kurā tauta cīnās ar Ukrainas armiju, sacīja, ka videoierakstu bija publicējusi 2021. gada beigās. Pēc Krievijas pilna mēroga iebrukuma viņu izsaucis Valsts drošības dienests. Un pēc pārrunām Grevcova ierakstu dzēsusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ukrainā notiek pilnvērtīgs karš. Mēs visi to zinām ,un tas netiek noliegts. Un to, ka tagad cieš ukraiņu tauta un cieš no karadarbības, neviens to nekad nav noliedzis. Publicētais video bija 2021. gadā. Kā mēs visi zinām, cilvēkam ir dota iespēja mainīt savu viedokli. Daudzi no mums neticēja, kā tā var notikt Ukrainā. (TV3: Bet, kāpēc jums 2021. gadā šķita, ka ukraiņi cīnās paši ar sevi?) Es ļoti ceru, ka [Valsts] drošības dienests sapratīs un piedos, ka es nopublicēju šo. Pateikšu tagad, ko teicu viņiem: neviens normāls, saprātīgs cilvēks nevarēja noticēt tam, ka tā tas var notikt,” – tā Grevcova.

Grevcovas iepriekšējos apgalvojumus par karu Ukrainā Valsts drošības dienests atkārtoti vērtē jaunajā kriminālprocesā, kas ierosināts par Latvijas okupācijas rupju noniecināšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm