tv3.lv

Garkalnes dzelzceļa staciju pielāgo militārām vajadzībām

Garkalnes dzelzceļa stacijā ceturtdien atklāts jaunbūvētais dzelzceļa posms, kā arī renovētās sānu un jaunā gala rampas, kuras paredzētas smagās militārās tehnikas iekraušanai un izkraušanai.

2018. gada 8. novembrī 15:13

Stacijā izbūvēti jauni infrastruktūras objekti un veikti nepieciešamie uzlabojumi, kas ļaušot nodrošināt pilnvērtīgu ārvalstu bruņoto spēku dalību militārajās mācībās, kuru laikā nepieciešama militārās tehnikas ātra nogādāšana no ostām pa dzelzceļu uz Garkalnes staciju, kā arī loģistikas prasību izpildi NATO operāciju ietvaros, akcentē Aizsardzības ministrija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Garkalnes dzelzceļa infrastruktūras attīstības projekta kopējās izmaksas ir aptuveni 1,8 miljoni eiro, no kuriem aptuveni 500 000 eiro līdzfinansēja ASV armija Eiropā. Saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada rudenī pieņemto lēmumu infrastruktūras attīstības projekta ietvaros jauna sliežu pievedceļa izbūvi un iepriekšējā pievedceļa kapitālo remontu, kā arī laukuma paplašināšanas un apgaismes darbus veica “Latvijas dzelzceļš” un tā meitassabiedrība “LDz Infrastruktūra”, savukārt rampu atjaunošanu un būvdarbus veica uzņēmums “Arčers”.

Projekts īstenots ar NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras starpniecību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm