FOTO: policija atdod atpakaļ neatbilstošās automašīnas

Valsts policija šodien izbeidz līgumattiecības pirms termiņa ar uzņēmumu “A26” punktā par 17 “Citroen Jumpy” automašīnu piegādi VP vajadzībām. Vienošanās paredz, ka policija neprasa līgumsodu 63 588 eiro apmērā par līgumsaistību nepienācīgu izpildi, bet savukārt pilnsabiedrība šodien paņem atpakaļ policijai iznomātās automašīnas.

2017. gada 6. februārī 15:21

Policija atkāpās no līguma, jo tā neguva apstiprinājumu pilnsabiedrības “A26” spējai izpildīt iepirkuma procedūras dēļ uzņemtās līgumsaistības un nodrošināt piegādāto “Citroen Jumpy” automašīnu atbilstību “Euro 6” emisiju klasei. Uzņēmums nevēlējās strīdu risināt tiesā, jo tas var negatīvi ietekmēt abu divu līgumslēdzēju darbību, kā arī nebūs izdevīga nevienai no pusēm, jo būs saistīta ar būtisku laika un līdzekļu patēriņu abām iesaistītajām pusēm. Pilnsabiedrība “A26” vēl vērtēs, kā rīkoties ar pārņemtajām automašīnām un to aprīkojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā novēroja TV3 Ziņas, daudzas no automašīnām, kas uzņēmumam jāņem atpakaļ, jau bija aprīkotas ar režģiem, kas nu visdrīzāk būs jādemontē.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm