tv3.lv

FOTO: Jūrmalas iedzīvotāji protestē pret jauno pilsētas teritoriālo plānojumu

Jūrmalā lemj par pretrunīgi vērtēto jauno pilsētas teritorijas plānojumu. Pirms sēdes pie domes norisinājās iedzīvotāju protests.

2016. gada 24. martā 12:56

Piketētāji rokās turēja plakātus “Ko nevar izdarīt par naudu, var izdarīt par lielu naudu” “Bet ir lietas, ko nevajag darīt”, “Ne par kādu naudu”. Tāpat arī jūrmalnieki rokās turēja fotogrāfijas ar kāpu zonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūrmalas iedzīvotāji uzskata, ka jaunais teritoriālais plānojums neveicinās kūrortpilsētas attīstību, bet gan veicinās tikai ekskluzīvu īpašumu būvēšanu. Piketētājiem šķiet, ka dome nestrādā iedzīvotāju interesēs. Pie viņiem iznāca Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Neskatoties uz iebildumiem, Jūrmalas pilsētas dome apstiprināja Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumus. Par grozījumu apstiprināšanu balsoja 11 deputāti, pret – 2, bet viens – atturējās.

Jūrmalas dome noraida iebildumus pret vērienīgajām izmaiņām pilsētas vaibstos

Jau vēstījām, ka Jūrmalas dome noraidījusi visus priekšlikumus, ko pret plānotajām izmaiņām pilsētas vaibstos bija parakstījuši vairāk nekā divi tūkstoši iedzīvotāju.

Domē norāda, ka neviens no tiem neesot bijis tik pamatots, lai ņemtu vērā. Iniciatīvas autori, Jūrmalas aizsardzības biedrība, bažījas, ka tūlīt tiks dota zaļā gaisma ne tikai piejūras kāpu apbūvei, un akcentē, ka pilsētā acīmredzot nostrādājis ietekmīgu uzņēmēju lobijs.

Foto

Vairāk uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm