Ēnu diena mediju grupā "All Media Baltics": desmitiem skolēnu iepazīst sapņu profesijas

Ēnu dienā, 13. februārī, mediju grupā “All Media Baltics” šogad viesojās vairāk nekā 90 skolēnu, kuriem bija unikāla iespēja nokļūt otrpus ekrānam, ielūkojoties lielākās mediju grupas darba ikdienā, viesojoties TV3 un LNT ziņu studijās, radio “StarFM” studijā, ziņu portāla Skaties.lv redakcijā un pat nokļūt TV3 seriāla “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā.

2019. gada 14. februārī 16:39

Jāpiebilst, ka ar īpašu muzikālu pārsteigumu “ēnotājus” pārsteidza grupas “Musiqq” uzstāšanās, kuras laikā “ēnotāji” kopā ar grupu dziedāja populāro hitu “Debesis iekrita Tevī”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ēnotāji” bija ieradušies no visas Latvijas – gan no tuvākām pilsētām – Jelgavas, Ikšķiles, Siguldas, Ogres, Ādažiem, gan no tālākām pilsētām – Madonas, Daugavpils, Jēkabpils, Rūjienas.

Ēnu dienas laikā jauniešiem bija iespēja ielūkoties medija darba ikdienā, kurus profesijas izvēlē iedvesmoja mediju grupas “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, TV3 Ziņu un informācijas dienesta vadītāja Kristīne Anže, radio “StarFM” ētera personības Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis un Māris Grigalis, LNT sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis, Skaties.lv Izklaides redakcijas redaktore Zane Dumbre un daudzi citi.

Skolniece Agate no Rūjienas atzina, ka “iespēja iejusties ziņu moderatora ādā, bija iespaidīgākā aktivitāte, jo tas lika saprast, cik vienlaikus tas ir sarežģīti – lasīt ziņas, apzinoties, ka uz tevi skatās visa Latvija”.

Daļa “ēnotāju” devās arī uz kanāla TV3 jaunā seriāla “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumu, kura laikā skolēniem bija iespēja nonākt filmēšanas aizkulisēs, redzot seriāla tapšanas procesu kopā ar režisoru Aigaru Graubu.

Mediju grupa “All Media Baltics” saka lielu paldies katram, kas Ēnu dienā bija izvēlējies ielūkoties dinamiskajā un aizraujošajā mediju darba ikdienā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm