tv3.lv

Dzīvojamās mājas pagalmā iemaldījies ievainots alnis

Rēzeknē, Raiņa ielā, dzīvojamās mājas pagalmā pastaigājas alnis. Dzīvnieks bija ievainots, tādēļ pārvietošanās bija lēna. Sadarbībā ar Valsts mežu dienesta darbiniekiem un vetārstu dzīvnieks tika iemidzināts un ievietots Valsts mežu dienesta automašīnā. Par turpmāku rīcību ar dzīvnieku lēma mežu dienesta darbinieki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2015. gada 15. septembrī 8:51

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, zari, niedres, rugāji uz labības lauka, elektrības vadi, žalūzijas, sadzīves mantas, kokmateriāli, elektrolīnijas balsts, vieglā automašīna, meža zemsedze, ēkas ārsiena un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakardien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama diviem bērniem. Rīgā uz kādas divstāvu ēkas jumta atradās 10 gadus vecs bērns, kurš saviem spēkiem netika lejā, tāpēc ugunsdzēsēji glābēji viņu no ēkas jumta nocēla. Savukārt Rēzeknē kādai vieglajai automašīnai bija nobloķējušās durvis, bet iekšpusē atradās 1,5 gadus vecs bērns. Izsitot automašīnas stiklu, glābēji durvis atvēra un nodeva bērnu vecmāmiņai.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 14. septembra plkst. 6.30 līdz 15. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 44 izsaukumus – 23 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbu veikšanu, bet maldinājumi netika saņemti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm