tv3.lv

Skaties.lv apkopojis šonedēļ spēcīgākos sabiedrībā zināmu cilvēku teicienus

”Dzeram koni! Viss ir kārtībā!” īsi pēc Jutai Strīķei labvēlīgā tiesas lēmuma līksmo advokāte Ilona Jirgena. ”Belēviča kungs, nu nemurgojiet, patiešām nemurgojiet,” tiešajā ēterā izmisīgi aicina Ilze Viņķele. Tikmēr Leonīds Loginovs slēdz derības ar žurnālistu Jāni Domburu. Latvijā amizantu situāciju šonedēļ nav trūcis, bet – kurš no sabiedrībā zināmu cilvēku izteikumiem šonedēļ iegūs ”spēcīgākā teiciena” godu, izlemsi Tu!

2014. gada 26. septembrī 22:47

Par ”spēcīgākā teiciena” godu šonedēļ cīnās:

Jutas Strīķes advokāte Ilona Jirgena: ”Nu ko! Dzeram koni! Jā, viss ir kārtībā pa visiem punktiem.” Priecīgo vēsti viņa steidza paziņot J. Strīķei uzreiz pēc tiesā gūtās uzvaras par viņas priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, gūstot iespēju tikt nekavējoties tikt atjaunotai amatā.

Bijusī labklājības ministre no ”Vienotības” Ilze Viņķele: ”Belēviča kungs! Nu nemurgojiet. Nu patiešām nemurgojiet! [..] Ir jārunā korekti – murgi ir murgi. Termiņš par bankas ”Citadele” pārdošanu bija zināms jau pirms pieciem gadiem un tam nav nekāda sakara ar Ukrainas krīzi!” Tā I. Viņķele centās paskaidrot ”Zaļo un zemnieku savienības” deputāta kandidātam, uzņēmējam Guntim Belēvičam savas partijas politiku saistībā ar ”Citadele” pārdošanu.

Uzņēmējs Guntis Belēvičs: ”Viņķeles kundze, ir ārkārtīgi atsvaidzinoši dzirdēt kaut ko tādu no jums, bijušās ministres, tik agri no rīta. Jums ir šarmants vārdu krājums, jūs esat rūdīta politiķe.” Tā viņš izteicās saistībā I. Viņķeles lūgumu nemurgot.

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis: ”Nekādās sarunās par ”Citadeles” bankas pārdošanu es neesmu piedalījies. Tā kā lūdzu mani šeit nepīt iekšā. To, ka es biju Gruzijā, es nenoliedzu, to, ka Zaķis bija lidmašīnā, es nenoliedzu, bet šeit ir jautājums par to, kādā veidā notiek pārdošanas procesi.” Lūgums viņu nepīt iekšā, kā noprotams no konteksta, izskanēja saistībā ar daudz apmēļoto bankas ”Citadele” pārdošanu un vairāku politiķu brīvdienām Gruzijā kopā ar bankas pārstāvi Latvijā Valdi Siksni.

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs: ”Saderam? Davai! 2017. gadā viss būs kārtībā. Bet ja nenotiks – tad nebūs kārtībā un tad es iešu pensijā!”. Tādus apliecinājuma vārdus L. Loginovs pauda raidījumā ”Dombura studija”, slēdzot derības ar raidījuma vadītāju Jāni Domburu. Jāatgādina, ka iepriekš izskanēja viedoklis, ka L. Loginovu jāatstādina no amata, jo viņš nav spējis realizējis vērienīgo, vairākus miljonus vērto Krievu salas projektu, riskējot zaudēt Eiropas Savienības fondu piešķirtos līdzekļus un kravas Rīgas ostā.

Spilgtākos citātus varat noskatīties šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gaidām Jūsu balsojumu!

Kuram šonedēļ pienākas "spēcīgākā teiciena" gods?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

63% - Ilona Jirgena

13% - Ilze Viņķele

8% - Guntis Belēvičs

8% - Raimonds Vējonis

8% - Leonīds Loginovs

Pagājušās nedēļas aptaujā ar pārliecinošu balsu pārsvaru uzvarēja Baiba Sipeniece-Gavare, kura paziņoja, ka dzīvot kaimiņos ar Krieviju ir kā dzīvot blakus dzērājam! Nekad nevar zināt, ko viņš darīs! Sveicam uzvarētāju!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm