tv3.lv

Dūklavs par neafišētajām pusdienām ar Krievijas vicepremjeru: Temats ir izsmelts

“Temats ir izsmelts,” – tā pirmdien paziņoja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pēc tikšanās ar koalīcijas partneriem, kuriem viņam nācās skaidroties par Zaļo un zemnieku savienības trīs ministru neoficiālajām pusdienām ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču. Savukārt pārstāvji no Nacionālās apvienības un Vienotības pauda cerību, ka ZZS turpmāk šādi vairs nerīkosies.

2016. gada 22. augustā 19:58

Kad šomēnes atvaļinājumu Latvijā pavadīja viens no Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva vietniekiem Arkādijs Dvorkovičs, laiku viņš izmantoja, lai tiktos arī ar atsevišķām Latvijas amatpersonām. Tostarp notika publiski neafišētas pusdienas ar Zaļo un zemnieku savienības trīs ministriem. Tās organizēja Jānis Dūklavs, uzaicinot piedalīties divus savas partijas biedrus – satiksmes ministru Uldi Auguli un finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču par tikšanās detaļām nav tikusi informēta Ārlietu ministrija, kas zinājusi vien to, ka ar Krievijas vicepremjeru no ministriem tiekas tikai Dūklavs.

Šodien viņam nācās skaidroties koalīcijas partneriem.

Video

Taču Vienotībai un Nacionālajai apvienībai zemkopības ministra rīcība šķiet nepieņemama, jo viņš nav ievērojis vadlīnijas, kā šādas tikšanās ir jārīko, sevišķi, ja runa ir par Krieviju.

Savukārt Dūklavs ir pārsteigts, cik liela uzmanība pievērsta ZZS ministru neformālajām sarunām ar Krievijas vicepremjeru. Tematu viņš uzskata par izsmeltu.

Tikmēr visas trīs koalīcijas partijas vienbalsīgi norāda, ka ZZS ministru tikšanās nav mainījusi Latvijas valdības vienoto pozīciju attiecībā uz sankciju turpināšanu pret Krieviju, kamēr Ukrainā netiek ievērota vienošanās par pamieru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm