Drošības apsvērumu dēļ vienam Krievijas pilsonim liegta ieceļošana Latvijā

Drošības apsvērumu dēļ trešdien vienam Krievijas pilsonim liegta ieceļošana Latvijā, informēja Valsts robežsardzē.

2022. gada 1. decembrī 10:04

Trešdien Grebņevas, Terehovas, Silenes, Pāternieku un lidostas “Rīga” robežkontroles punktos ieceļošana Latvijā liegta trīs Moldovas, diviem Krievijas un vienam Ukrainas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopš valdība septembra beigās noteica ierobežojumus ieceļošana Latvijā liegta 409 Krievijas pilsoņiem, trešdien aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze.

Kopš 19.septembra, kad spēkā stājušies ar valdības lēmumu noteiktie ierobežojumi nebūtiskai ceļošanai, Krievijas valstspiederīgo plūsma samazinājusies par 39%.

Krievijā izsludinātās mobilizācijas dēļ no 28.septembra uz trīs mēnešiem ir ieviesta ārkārtējā situācija Alūksnes, Balvu un Ludzas novada teritorijā, kā arī ostās, lidostās, lidlaukos izveidotajās robežšķērsošanas vietās un uz dzelzceļiem.

19.septembrī spēkā stājās Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi Krievijas pilsoņu – Šengenas īstermiņa vīzu turētāju – ieceļošanai Latvijā nebūtiskiem mērķiem, piemēram, tūrisma un atpūtas nolūkos. Tādus pašus ierobežojumus noteica Igaunija, Lietuva un Polija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm