Drīzumā plānots atvērt otro “Lidl” veikalu Liepājā

Mazumtirgotājs SIA “Lidl Latvija” drīzumā plāno atvērt otro veikalu Liepājā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

2022. gada 9. oktobrī 15:00

“Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departamenta pārstāvis Ingars Rudzītis apstiprināja, ka veikalu plānots atvērt drīzumā, taču konkrētu datumu neatklāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais veikals Liepājā būs Parka ielā.

“Esam aizvadījuši lielisku pirmo darbības gadu Latvijā un redzam ļoti pozitīvas perspektīvas tālākai attīstībai, ko mēs apliecinām, atverot jaunus veikalus Latvijā,” norāda “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons.

Kompānijā arī min, ka gada laikā “Lidl” ir paplašinājis Latvijā ražotās produkcijas piedāvājumu – šobrīd “Lidl” sadarbojas ar vairāk nekā 50 vietējiem ražotājiem.

Jau vēstīts, ka SIA “Lidl Latvija” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.marta līdz šā gada 28.februārim, sasniedza 101,423 miljonus eiro, kamēr kompānijas zaudējumi palielinājās par 3,4% – līdz 53,365 miljoniem eiro.

“Lidl Latvija” aktīvu darbību sāka 2021.gada 7.oktobrī, visā Latvijā atverot 15 mazumtirdzniecības veikalus. Šobrīd “Lidl Latvija” ir 19 veikali 11 Latvijas pilsētās.

“Lidl Latvija” reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas “C E – Beteiligungs-GmbH”. Savukārt kompānijas patiesais labuma guvējs ir Vācijas pilsonis Dīters Jozefs Švarcs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm