tv3.lv

DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību

Drošības policija seko līdzi sabiedriski politiskiem procesiem, kas ietekmē nacionālo drošību, tostarp – Latvijas informatīvās telpas drošību, tā šodien norādījusi Drošības policija, uzsverot, ka brīdī, kad tiek konstatēti riski, tiek veikti nepieciešamie pasākumi to neitralizēšanai.

2016. gada 31. martā 14:28

Taču saistībā ar interneta vietnēm un ar tām saistītajiem informatīvās telpas drošības riskiem, drošības policijas kompetencē nav šo vietņu darbības apturēšana, tā vien pievērš tam attiecīgo institūciju uzmanību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drošības policija gan neatklāj, cik valstij nedraudzīgu interneta vietņu ir tās redzeslokā, jo tas esot saistīts ar valsts noslēpumu.

Atgādināsim, ka otrdien Latvijā tika apturēta Maskavas propagandas vietnes Sputnik darbība. Tikmēr ārpolitikas eksperts Kārlis Bukovskis šorīt 900 sekundēs par šo situāciju izteicās kritiski, norādot, ka nav saprotams kādēļ demokrātiskā valstī tiek pieņemts lēmums par portāla Sputnik slēgšanu, bet tiek atļauts strādāt Krievijas kabeļtelevīzijām vai radikāļu interneta vietnēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm