tv3.lv

”Dombura studija”: Ušakovam ir jāatbild par saviem izteikumiem Maskavā

Skaties.lv jau ziņoja, ka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, 4.septembrī, devās uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, devās lūgties, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”. Savas vizītes laikā Nils Ušakovs paziņoja: ”Šobrīd labākais, kas Latvijai var būt, ir Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Tā ir stabilitāte.”

2014. gada 15. septembrī 23:14

Viņš esot paskaidrojis, ka citi prezidenti, kas nāktu pie varas Krievijā ”neatnesīs stabilitāti kaimiņiem”. Pēc Rīgas pašvaldības vadītāja domām, tas nebūtu pašreizējais opozīcijas līderis Aleksandrs Navaļnijs, bet gan kāds radikālāku partiju pārstāvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LNT raidījuma ”Dombura studija” Baiba Sipeniece-Gavare, komentējot šos izteikumus atzina: ”Eiropas Kultūras galvaspilsētas mērs aizbrauc uz ”Rižskij dvorik” lūgties, lai pārdod šprotes. Viņš iet pa Sarkano laukumu, ierauga tukšus krēslus un ”nejauši” sasēžas ar metropolītu.(…) Man interesē, kur mūsu drošības cilvēki to ir atspoguļojuši un kā viņi to vērtē?”

Skaties.lv jau iepriekš ziņoja, ka Rīgas mēra skatījumā Eiropas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju nedošot nekādu pozitīvu rezultātu. Viņaprāt, esot ”jādzīvo uz citas planētas”, lai uzskatītu, ka, ierobežojot noteiktām Krievijas amatpersonām iespēju ceļot pa Eiropu, iespējams kaut ko atrisināt.

Šie izteikumi un uzskati radīja arī asu vārdu pārmaiņu sociālajos tīklos starp Rīgas mēru N. Ušakovu un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kurš, savukārt, norādīja, lai labāk N. Ušakovs aizstāv Latvijas neatkarību, nevis apšaubāmos ”dvorikus”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm