tv3.lv

Covid‑19 izplatība pieaug visās Baltijas valstīs

Pēdējā laikā visās Baltijas valstīs novērots Covid-19 kopējās saslimstības pieaugums, ceturtdien akcentēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

2020. gada 6. augustā 18:44

Toties pašreizējie dati liecina, ka Covid-19 saslimstība Latvijā ir divas reizes zemāka nekā Lietuvā un Igaunijā, vēstīja epidemiologs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr arī visā Eiropā kopumā tiek novērots saslimstības pieaugums – pagājušajās septiņās dienās tika reģistrēti 70 000 saslimšanas gadījumi. Salīdzinot šos datus ar iepriekšējām septiņām dienām, novērojams 22% pieaugums.

Starptautiskie dati, epidemiologa ieskatā, izskatās nedaudz optimistiskāk – neturpinās saslimstības pieauguma tendence – tā zināmā mērā ir apstājusies.

Kā ziņots, Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar Covid-19 apstiprināta 24 cilvēkiem, ceturtdien paziņojusi kaimiņvalsts Veselības ministrija.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar šo vīrusu konstatēta kopumā 2171 cilvēkam, kamēr 1656 sasirgušajiem apstiprināta izveseļošanās.

Tikmēr Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 11 cilvēkiem, liecina Igaunijas Veselības departamenta apkopotie dati. Tādējādi apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 2124.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm