tv3.lv

“Cilvēki mīl pajokot!” VID loterijā reģistrēts čeks par pirkumu viena miljona eiro vērtībā

Pagājis mēnesis, kopš Valsts ieņēmumu dienests ( VID) izsludināja čeku loteriju.

2019. gada 2. augustā 14:29

Dienestu patīkami pārsteigusi lielā iedzīvotāju aktivitāte, piedaloties loterijā. Pirmā mēneša laikā iesniegti 1,56 miljoni čeku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmās izlozes notiks mēneša beigās. Neiztikt arī bez kurioziem, saka VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: “Cilvēki mīl pajokot. Ir bijuši čeki par miljonu ievadīti. Bet – ja nu tomēr laimēs? Nebūs jau, ko uzrādīt! Tā būs liela sāpe cilvēkam. Tāpēc iesaku nejokot un vadīt reālo čeka vērtību.”

Pirmos loterijas uzvarētājus 11. augustā paziņos TV3 raidījumā “Superbingo”, kā arī loterijas rezultāti tiks publicēti tīmekļvietnē “www.cekuloterija.lv” un “www.latloto.lv”. Tāpat mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem izsūtīs īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

Sociālajos tīklos izskanējis jautājums, kādēļ čekus nevar reģistrēt tikpat vienkārši kā iesniedzot deklarāciju, proti, vienkārši nofotografējot ar mobilā telefona kameru un ievietojot īpašā aplikācijā? Tā vietā katra čeka dati mājaslapā jāievada ar roku. VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: “Atšķirībā no, piemēram, medicīnas čekiem, te ir ļoti liela daudzveidība. Mūsu programmas mākslīgais intelekts tik lielu skaitu neatpazīst. Viņš ir jāmāca! To čeku daudzums ir liels, esam bijuši ļoti liberāli uz kases aparāta reformu. Neesam unificējuši, tādēļ katrs uzņēmējs var izvēlēties kādu no sertificētajām sistēmām.”

Par šo tematu plašāk šovakar TV3 Ziņās!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm