Burovs domā, ka jaunais Rīgas mērs Staķis daudz mācoties no Ušakova

Jaunais Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) daudz mācās no bijušā pilsētas vadītāja Nila Ušakova (S), kuru jaunā koalīcija vienlaikus mēdz aktīvi kritizēt, šādu viedokli paudis Rīgas domes opozīcijas deputāts, bijušais Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR).

2021. gada 27. augustā 9:02

Burovs Staķim intervijā Latvijas Radio pārmeta pārlieku orientēšanos uz popularitātes gūšanu, līdzīgi kā to darījis Ušakovs. Piemēram, Burovs domā, ka vasaras izskaņā organizētās Staķa tikšanās ar rīdziniekiem esot vairāk orientētas uz politiķa popularizēšanu, nevis iedzīvotāju vajadzību izzināšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Opozīcijas politiķim arī nepatīk tas, ka Staķa vadītā koalīcija strādā ļoti šauri tikai uz savu elektorātu. Kā piemēru viņš minēja izteiktu nākšanu pretī riteņbraucējiem, kas novedis pie lieliem sastrēgumiem autovadītājiem. Jaunās domes vadības lēmumos nav sabalansētas dažādu interešu grupu vajadzības, vērtēja Burovs.

Tāpat Burovam nepatīk tas, ka dome daudz darot pagaidu risinājumu veidā, kas nozīmējot liekus naudas tēriņus tā vietā, lai īstenotu rūpīgāk pārdomātus un izstrādātus projektus, piemēram, nevis pilsētā uz vasaru veidotu pagaidu “zaļās oāzes”, bet gan iestādītu pamatīgus kokus.

Vienlaikus Burovs atzina, ka ir arī jaunās domes vadības darbi un lēmumi, kas vērtējami pozitīvi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm