Brigmanis par Grigules izstāšanos: Viņa ir ieklausījusies tajos vārdos, ko es esmu teicis, un izstājusies

Eiroparlamentāriete Iveta Grigule izstājusies no Latvijas Zemnieku savienības, jo viņu uz to mudinājusi partijas vadība saistībā ar pārliecību, ka valdošajai politiskajai apvienībai – Zaļo un zemnieku savienībai – krītas sabiedrības uzticība Grigules darbības dēļ. Tā Eiropas Parlamenta deputāte LNT Ziņām pamato savu lēmumu.

2017. gada 9. februārī 14:01

Iveta Grigule, eiroparlamentāriete

Galvenā motivācija bija partijas vadības pārliecība, ka viens no reitingu krituma iemesliem ir mana darbība Eiropas Parlamentā, ne tikai valdības sliktais darbs un Latvijas tautas vērtējums par valdības dabu. Ja partijas vadība saka, ka reitingi krīt, un mēs nezinām, ko darīt, un varbūt būtu labāk tev izstāties, tad mēs varētu mēģināt kaut kā uzlabot valdības darbu, un atbrīvoties no šī papildu sloga, es nezinu, vai tas ir spiediens, tā ir tāda racionāla saruna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grigule izteica cerību, ka pēc viņas aiziešanas “zaļzemnieku” reitingi atkal pieaugs. Tikmēr Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Augusts Brigmanis Grigules lēmumu vērtē pozitīvi. Viņš arī norāda, ka jau vakar partijas valde pieņēmusi lēmumu, ka vēlreiz ir jāizskata jautājums par Grigules darbību partijā. Tas saistīts ar viņas balsojumu Eiroparlamentā pret rezolūciju, kas vērsta pret Krievijas propagandu, kā arī neapmierinošajiem deputātes skaidrojumiem par šo jautājumu. Par savu lēmumu Grigule paziņojusi Brigmanim ar īsziņas starpniecību.

Augusts Brigmanis, Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs

Es pats mudināju viņu to darīt. Viņa ir ieklausījusies tajos vārdos, ko es esmu teicis un izstājusies.

Brigmanis atzīst, ka daļēji ar Grigules darbību saista politiskā spēka reitingu kritums, bet atzīst, ka, viņaprāt, tas nav bijis galvenais iemesls tam, ka samazinājusies sabiedrības uzticība valdošajai politiskajai apvienībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm