Bīstamas ēkas fasādes dēļ Rīgā slēdz piekļuvi sabiedriskā transporta pieturai

Bīstamas ēkas fasādes dēļ Valdemāra ielā slēgta piekļuve sabiedriskā transporta pieturai “Bruņinieku iela”, informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāvji.

2022. gada 31. oktobrī 16:40

Šā gada 30. oktobra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Valdemāra ielā iepretim Rīgas 49. vidusskolai pie sabiedriskā transporta pieturas no kādas ēkas atdalījušies fasādes elementi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi konstatēja – blakus ēkai uz ietves mētājas apmetuma gabali, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests darbinieki, kuri ar pacēlāju daļēji novērsa apdraudējumu.

Ņemot vērā, ka ēka ir tādā stāvoklī, ka var apdraudēt garāmgājējus, nolemts ierobežot gājēju satiksmi uz ietves un slēgt piekļuvi sabiedriskā transporta pieturvietai “Bruņinieku iela” virzienā no centra.

Savukārt 31. oktobrī notikuma vietā kopā ar policistiem bija arī Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji un ēkas pārvaldnieks.

Pirmdien, 31. oktobrī, ēkas pārvaldnieks bīstamo teritoriju norobežos ar barjerām līdz noslēgsies fasādes labošanas darbi.

Par būves neuzturēšanu atbilstošā stāvoklī Rīgas pašvaldības policijā uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm