tv3.lv

Belēvičs solīja, ka pieaugs finansējums veselības aprūpei, bet patiesībā ir pretēji, pauž Slimnīcu biedrība

Veselības ministrs Guntis Belēvičs pirms kāda laika desmitiem slimnīcu vadītājiem solīja, ka naudas veselības aprūpei būs vairāk, bet patiesībā ir mazāk, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes pauda Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.

2016. gada 31. martā 11:21

Vairāku Latvijas slimnīcu vadītāji uzskata, ka, stāstot par labajiem nodomiem palielināt veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem ārpus Rīgas, veselības ministrs Guntis Belēvičs maldina sabiedrību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nesen atklājās, ka vairākām reģionālajām slimnīcām samazināts atvēlētais valsts finansējums, lai to palielinātu trim lielajām valsts nozīmes slimnīcām Rīgā. Pārējo slimnīcu vadītāji pauž satraukumu un pagaidām atsakās parakstīt līgumus, kurus piedāvā Nacionālais veselības dienests.

Slimnīcas saņēmušas finansējuma piedāvājumus, kas nozīmējot, ka reģionu iedzīvotājiem piekļuve valsts apmaksātiem ambulatoriem pakalpojumiem tiks vēl vairāk apgrūtināta.

Video

Jau vēstīts, ka garās rindas pēc valsts apmaksātiem medicīnas pakalpojumiem, finansējuma samazinājums slimnīcām, pretēji ministra Gunta Belēviča solītajam, medicīnas pakalpojumu zemā kvalitāte – šīs un daudzas citas problēmas veselības aprūpes nozarē radījušas pēdējos gados nepieredzētu neapmierinātību sabiedrībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm