tv3.lv

Bauskas novada Vecumnieku pagastā notiks Militārās policijas mācības

No 23. līdz 27.maijam Bauskas novada Vecumnieku pagasta Zvirgzdes kāpas apkārtnē norisināsies iepriekš plānots Militārās policijas taktiskās apmācību posms, lai trenētu aizsardzības un uzbrukuma operācijas apvidū, informēja NBS Apvienotā štāba Operāciju plānošanas departamenta Komunikācijas pārvaldē.

21. maijā 15:00

Apmācības notiks ar AS “Latvijas valsts meži” saskaņotā teritorijā.

Militārajai policijai līdzās miera laika funkcijām ir jāpilda arī kaujas atbalsta uzdevumi, aizsargājot Latvijas valsts suverenitāti, tertoriālo nedalāmību un tās iedzīvotājus krīzes situācijās un kara gadījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apmācību laikā Militārās policijas karavīri pilnveidos iemaņas militārajā taktikā un trenēs savstarpējo sadarbību aizsardzības uzdevumu izpildē.

Iedzīvotāju ievērībai!

Apmācību uzdevumus veiks gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā. Aktīvā apmācību fāze notiks no 25. līdz 27.maijam, kad apmācību norises vietās izmantos salūtmunīciju un kaujas imitācijas līdzekļus, kas rada īslaicīgu troksni un dūmus, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību vai dzīvību.

Vecumnieku pagastā Militārās policijas karavīri īslaicīgi pārvietosies pa koplietošanas ceļiem, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem ar dažādu militāro transportu, netraucējot satiksmi.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Bauskas novada Vecumnieku pagasta iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Militārās policijas aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm