Augstceltņu iekarotājs – latvietis Elvis Bogdanovs – pārsteidz Lielbritāniju

Katrs cilvēks var gūt savas 15 minūtes slavas. Savulaik šādu tēzi izvirzīja amerikāņu popkultūras ikona Endijs Vorhols. Toreiz, līdz ar dažādu plašsaziņas līdzekļu ekspansiju, viņš vēlējās akcentēt, ka mediji jebkuru cilvēku var padarīt atpazīstamu. Mūsdienās stafeti pārņēmis internets. Un tieši globālais tīmeklis pat licis pievērst uzmanību kādam puisim Skotijā, bet ar saknēm no Latvijas.

2019. gada 1. aprīlī 8:43

Daudziem skudriņas pār ķermeni liks skriet no domas vien, taču Elvim Bogdanovam pastaigas pa augstceltņu jumtiem ir viņa ekstrēmais hobijs. Turklāt nevis klusībā un nevienam neredzot, bet filmējot un video izvietojot tīmeklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es gribu baidīt cilvēkus. Gribu, lai viņi jūt emociju, kad skatās manu video, lai zina, kā tas ir. Man patīk kā ir šausmu filmās. Tu aizej uz kinoteātri, aizej paskatīties to filmu, lai baidītos. Es gribu, lai cilvēkiem tā būtu arī ar manu video,” stāsta Elvis Bogdanovs.

Viņam ir 20 gadu, no kuriem lielākā daļa pavadīta Skotijā. Sarunā ar LNT viņš neslēpj, ka brīžiem salikt kopā vārdus ir pagrūti.

“Es pārvācos, kad man bija pieci gadi. Es pat skolā nebiju mācījies. Pārvācos uz Skotiju ar ģimeni. Un tur iemācījos, kā latviski runāt un rakstīt. Rakstīšana nav tika laba, runāšana jau labāk. Bet braucu uz Latviju gandrīz katru gadu, reizi gadā pārējo ģimeni redzēt Ērgļos,” viņš saka.

Modelis, fitnesa treneris, augstceltņu iekarotājs. Pateicoties internetā izvietotajiem video, nonācis britu mediju uzmanības lokā.

To, ka ekstrēmais hobijs padodas, sapratis tīņa gados, uz ko mērķtiecīgi gājis: “Es pa jumtiem sāku staigāt, kad man bija 11 gadu. Tur manā skolā, Skotijā. Es iemācījos, kā trenēties, lai tiktu pa jumtiem augšā. Katru dienu trenējos, lai varētu uzskriet augšā pa sienu. Tiku augšā uz jumta un domāju, tas ir tik forši un tālāk to darīšu. Kad izkāpelējos pa savu pilsētu, katru skolas jumtu, domāju, ka jādara vairāk.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šis ir gadījums, kad aizraušanās ļauj aizmirst par visu citu uz pasaules. “Kad es karājos, man ir – kā nav nekādu jūtu. Pilnīgi neko. Un tā ir tā labā lieta, jo jūties dzīvs. Tad, kad karājos, liekas, ka esmu mājās,” saka Elvis.

Lai arī savu aizraušanos kopā ar draugu viņš filmē un publisko, skatītājiem trikus atkārtot viņš neiesaka, jo tas ir bīstami.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm