tv3.lv

Atklās jauno kinoteātri “Akropolē”

Atklāšanai tirdzniecības centrā “Akropole” gatavojas jaunākās paaudzes kinoteātris ”Apollo Kino” ar vienīgo IMAX kinozāli Latvijā, informē ”Apollo Kino” komunikācijas konsultante Gita Deniškāne.

2019. gada 28. martā 12:24

Kinoteātri atklās 4. aprīlī, un ”Apollo Kino” izveidē ieguldīti 7 miljoni eiro, piebilst uzņēmuma pārstāve.

”Apollo Kino” atradīsies iepirkšanās un izklaides centra ”Akropole” otrajā stāvā. Kinoteātrī izveidotas deviņas dažādas kinozāles ar kopējo sēdvietu skaitu 1146, tostarp divas kinorestorāna zāles un Latvijā pirmā IMAX auditorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmu seansu skatītājiem būšot iespēja izvēlēties trīs sēdvietu veidus – anatomiski pielāgots augstas kvalitātes krēsls, dubultās sēdvietas jeb divvietīgs dīvāns un luksusa sēdvieta.

”Apollo Kino” ir viens no Igaunijas uzņēmuma ”Apollo Group” meitas uzņēmumiem Latvijā. ”Apollo Kino” ir lielākā kinoteātra ķēde Igaunijā ar astoņiem kinoteātriem. Šobrīd ”Apollo Kino” piedāvā modernākos kinoteātrus Tallinā, Pērnavā, Tartu, Narvā un Sāremā, bet jau no 4. aprīļa – arī apmeklētājiem Rīgā.

Iepriekš ziņots, ka ir zināms iepirkšanās un izklaides centra ”Akropole” atklāšanas datums. Vairāk par to var uzzināt TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm