Atbalsta piešķirt virs miljons eiro digitalizācijas projekta ieviešanai Rīgas skolās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien atbalstīja vairāk nekā miljons eiro piešķiršanu digitalizācijas projekta ieviešanai Rīgas skolās.

24. novembrī 15:46

Projekta “Izglītības iestāžu digitalizācija 7.- 9. klasēm” mērķis ir Rīgas pašvaldības vispārējās pamatizglītības iestāžu nodrošināšana ar mācību procesam atbilstošu, izmaksu efektīvu un drošu portatīvo datortehniku, nodrošinot to pieejamību skolēniem mācību procesā, lai paaugstinātu mācību efektivitāti un mazinātu nevienlīdzību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākumam pieejamais kopējais finansējums ir 11 140 678 eiro, ko veido Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums un valsts budžeta līdzfinansējums.

Prognozējamā Rīgas finansējuma daļa 8162 portatīvo datoru iegādei proporcionāli kopējam datoru skaitam un metodiskā atbalsta nodrošināšanai pašvaldībām ir 3 625 177 eiro.

Lai iegādātā datortehnika tiktu jēgpilni izmantota mācību procesā zināšanu ieguvei un jauna satura radīšanai, nepieciešams Rīgas domes līdzfinansējums 1 121 792 apmērā.

Finansējums tiks izlietots, lai nodrošinātu metodisko atbalstu izglītības iestādēm un pedagogiem mērķtiecīgai portatīvo datoru lietošanai, nodrošinātu skolēnu apmācību un instruktāžu par drošības jautājumiem.

Plānots arī izstrādāt piegādāto portatīvo datoru izmantošanas un pārvaldības modeli, tai skaitā nodrošināt tehniskā atbalsta darbinieku IT aprīkojuma pārvaldības un IT infrastruktūras darbības organizatoriskam un tehniskam atbalstam.

Kā arī tiks nodrošināts pārējais nepieciešamais atbalsts datoru lietošanai.

Projekts pašvaldībā tiks īstenots sadarbojoties ar Rīgas digitālo aģentūru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm