Ar "Stopify" izdevies savākt 200 000 eiro lielu atbalstu Ukrainas armijai

Nepilnu trīs mēnešu laikā kopš ziedojumu straumēšanas platformas “Stopify” pieteikšanas, to abonējuši vairāk nekā 5400 cilvēki no 45 valstīm. Kopā izdevies savākt jau vairāk nekā 200 000 eiro un nosūtīt pirmās palīdzības kravas uz frontes līniju, portālam tv3.lv vēsta platformas pārstāvji.

31. janvārī 11:45

Sākoties karam Ukrainā, sabiedrībā bija vērojama trauksme, taču vēl vairāk – gluži neticama saliedētība, lai palīdzētu. Ar laiku baisās reportāžas no notikuma vietas kļuva par ikdienas norišu fonu, un, salīdzinot ar konflikta pirmajiem mēnešiem, cilvēku resursi un entuziasms jūtami saruka. Tomēr karš turpinās, un mūsu atbalsts ukraiņiem ir vēl svarīgāks nekā agrāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Redzot notiekošo, trīs komunikācijas nozares profesionāļi un labi draugi – Māris Upenieks, Mārcis Miķelsons-Germs un Miks Miķelsons – saprata, ka nevar palikt malā kā pasīvi ziņu seriāla vērotāji. No pamatdarba brīvajā laikā viņi sāka darbu pie idejas, kuras aizmetņi radās jau kara sākumā, un tapa “Stopify” – unikāls ziedojumu straumēšanas serviss Ukrainas bruņoto spēku atbalstam.

Sākotnēji neticamais kļuva iespējams, kad tapa skaidrs, ka arī citi šai vīzijai tic un ir gatavi pieslēgties un atbalstīt. Māris, Mārcis un Miks uzrunāja dažādu jomu ekspertus un potenciālos partnerus, pārliecināja tos par ideju, un drīz vien “Stopify” ieraudzīja dienas gaismu.

Šobrīd, nepilnu trīs mēnešu laikā kopš ziedojumu straumēšanas platformas pieteikšanas, to abonējuši vairāk nekā 5400 cilvēki no 45 valstīm. Kopā izdevies savākt jau vairāk nekā 200 000 eiro un nosūtīt pirmās palīdzības kravas uz frontes līniju.

Ukrainas armijas 72. mehanizētās brigādes karavīri Ukrainas austrumos saņēma kvadriciklus, termovizorus, nakts redzamības monokļus, taktiskos cimdus, brilles un dronu. Citas apakšvienības – strāvas ģeneratorus un silto ziemas apģērbu. Pēdējā sūtījumā, kas nupat nonācis 49. kājnieku bataljonā “Карпатська Січ”, bija pikaps, kvadricikls, dīzeļģeneratori, droni, taktiskais aprīkojums un daudz citu Ukrainas armijai nepieciešamu lietu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm