Aptauja: iedzīvotāji novērtē Rīgas ielu stāvokli

Bedrainās Rīgas ielas pēdējās nedēļās ir viens no tematiem, ko apspriež gan medijos un sociālajos tīklos, gan pašā Rīgas domē. LNT rīta raidījuma “900 sekundes” rīcībā ir jaunas aptaujas dati par to, kā iedzīvotāji vērtē galvaspilsētas ielu stāvokli un – vai tas pēdējo piecu gadu laikā, viņuprāt, ir būtiski mainījies.

2019. gada 21. februārī 7:18

12% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem ielu stāvokli Rīgā vērtē kā labu. Tikmēr vairākums – 69% – tomēr ir tādu, kas to vērtē kā sliktu. Vēl teju piektā daļa (19%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu šajā jautājumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lūgti novērtēt, kā ir mainījies Rīgas ielu stāvoklis pēdējo piecu gadu laikā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē “būtiski pasliktinājies”, bet 10 – “būtiski uzlabojies”, vidējais Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem sniegtais vērtējums ir 4,4 punkti.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) ir sniegusi gandrīz piektā daļa (19%) Latvijas iedzīvotāju. Salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) – 24% aptaujāto, bet 40% iedzīvotāju ir snieguši salīdzinoši zemāku vērtējumu. Vēl 17% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm