Aprīlī Rīgā norisināsies lielākā Baltijas drošības konference

27. aprīlī Rīgā pulcēsies ap 2000 Baltijas un Eiropas drošības nozares pārstāvji. Konferences galvenā tēma ir reakcija uz pieaugošajiem draudiem Baltijā, kas tik iztirzāta dažādās lekcijās un paneļdiskusijās. Līdztekus konferencei norisināsies arī drošībai veltīta izstāde, informē “Drošības profesionāļu asociācija”.

31. martā 9:12

Šī gada konferences tēma ir reakcija uz augošajiem draudiem Baltijā. Par to diskutēs drošības nozares pārstāvji no četriem drošības virzieniem: fiziskās un tehniskās drošības, kiberdrošības un informācijas drošības, darba aizsardzības un labbūtības, kā arī ugunsdrošības un civilās aizsardzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konferenci atklās Latvijas Republikas iekšlietu ministrs Māris Kučinskis. Savukārt konferencē uzstāsies vairāku Eiropas valstu drošības nozares viedokļu līderi, piemēram, Eiropas darba un veselības aizsardzības speciālistu organizāciju tīkla (ENSHPO) pārstāve Dagmara Polovčika (Dagmara Polowczyk), Eiropas Komisijas DG CNECT nodaļas vadītāja Kristiāne Kirketerpa de Virona (Christiane Kirketerp De Viron), “Schneider Electric” ziemeļvalstu ugunsdrošības vadītājs Pēters Vidstrems (Peter Widström) un “CHS Investment Group” izpilddirektors Viļus Makausks (Vilius Makauskas).

Paralēli referentu prezentācijām notiks paneļdiskusijas, kurās piedalīsies vēl plašāks pārstāvju skaits no Baltijas valstīm. Tajās tiks diskutēts par katras jomas gaidāmajiem izaicinājumiem, kā panākt “0 nelaimes gadījumus”, nulles noziedzību un kā veicināt drošības kultūru, kā arī citi temati.

Vairāk nekā 40 uzņēmumu un organizāciju stendi

Līdztekus konferencei norisināsies arī profesionālā izstāde, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem Baltijas drošības tirgū no vadošajiem Eiropas un Baltijas drošības uzņēmumiem.

Tāpat izstādes daļā piedalīsies arī vairākas skolas, kas piedāvā izglītību drošības jomā – Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa augstskola “Turība”, Vidzemes Augstskola, Saldus tehnikums un citas. Vairākām no skolām būs arī savas VR simulācijas zonas, kurās jebkurš apmeklētājs varēs izmēģināt Latvijas pētnieku un uzņēmumu panākumus virtuālās un papildinātās realitātes jomā drošības vajadzībām.

Konference norisināsies 27. aprīlī Rīgā, “ATTA Centre”, Krasta ielā 60. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju “Drošības profesionāļu asociācijas” mājaslapā. Konference tiek organizēta sadarbībā ar “Samsung Knox”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm