Ansis Ataols Bērziņš: Mans vienīgais pārkāpums bija Saeimas namam izsistais logs

Vienīgais no 2009. gada grautiņu dalībniekiem, kurš izcietis reālu cietumsodu, Ansis Ataols Bērziņš joprojām ir pārliecināts, ka tika notiesāts nepamatoti.

2018. gada 10. decembrī 22:06

Pirmdien viņš pirmo reizi kopš novembra beigām, kad tika atbrīvots no cietuma, par notikušo runāja publiski. Kopā ar savu aizstāvi Bērziņš izteica savas pārdomas par tiesiskumu valstī, nemainot savu pārliecību, ka viņš bijis sodīts nepamatoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa vienīgais pārkāpums esot Saeimas namam izsistais logs, taču tas esot ticis darīts sabiedrības interesēs, paužot neapmierinātību.

“Ar tam zināšanām, kas man bija tobrīd, es darītu tāpat. Ja ar šīm zināšanām, es padomātu, vai upurēšanās tēvzemes dēļ ir tā vērta,” sacīja Bērziņš.

Atgādinām, ka Bērziņam par dalību 13. janvāra grautiņos sākotnēji tika piespriesta nosacīta brīvības atņemšana, kas tika aizstāta ar reālu cietumsodu, jo viņš nepildīja probācijas nosacījumus. Ieslodzījumā Bērziņš esot apsvēris vairākus ieteikumus tieslietu un tiesu sistēmas pārveidei. Taču – kad un kādā veidā tie tiks iesniegti apspriešanai – konkretizēts netika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm