Aizkraukles novada “Jankās” un apkārtnē notiks Zemessardzes pavasara orientēšanās biatlons

Šā gada 1. aprīlī Aizkraukles novada biatlona bāzē “Jankas” un tās apkārtnē notiks ikgadējais Zemessardzes pavasara orientēšanās biatlona vingrinājums, ko organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar Zemessardzes 55. kājnieku bataljonu.

31. martā 18:21

Vingrinājuma mērķis ir veicināt orientēšanās sporta popularitāti karavīru un zemessargu vidū. Vingrinājuma dalībnieki dosies orientēšanās biatlona distancē, kuras kopējais garums plānots no 5,0 līdz 5,5 km divos apļos, ar šaušanu katra apļa beigās. Orientēšanās apvidū un šaušanas prasmes apgūst ikviens karavīrs un zemessargs valsts aizsardzības uzdevumu veikšanai. Vingrinājuma laikā tiks noskaidroti labākie komandu stafetē, kā arī individuālajā vērtējumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zemessardze aicina Aizkraukles novada iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos formas tērpos un ar sapratni izturēties pret Zemessardzes plānveida vingrinājumiem, kuru mērķis ir valsts aizsardzības spēju uzlabošana un reģionālās drošības stiprināšana.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet [email protected] Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm