tv3.lv

Francijas bruņoto spēku vienība Ādažos gatavojas kaujas grupas mācībām

Līdz 23. janvārim Ādažu poligonā notiek Igaunijā izvietotās NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas mācības “Bold Dragoon”.

19. janvārī 12:59

Šīs ir NATO kaujas grupas plānveida lauka taktiskās mācības, lai atbilstoši prasībām sertificētu Francijas Bruņoto spēku vienību, kas ietilpst šajā alianses spēku rotācijā. Mācībās tiks pārbaudīta alianses kontingenta gatavība veikt pilna spektra aizsardzības operācijas. Mācību nodrošināšanai Nacionālie bruņotie spēki sniedz uzņemošās valsts atbalstu, sniedzot iespēju Ādažu poligonā organizēt mācību aktivitātes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apkārtnes iedzīvotājiem jābūt gataviem, ka no 21. līdz 23. janvāra plkst. 19.00, dienas gaišajā un tumšajā laikā, Ādažu poligonā notiks smago ložmetēju un kājnieku kaujas mašīnu kaujas šaušanas mācības. Mācību laikā tiks izmantoti apgaismes lādiņi.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem. Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija, Facebook lapā @Latvijasarmija, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes “Facebook” lapā @MehanizetaBrigade.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm