78% iedzīvotāju pozitīvi vērtē Valsts kontroles ieceri iedziļināties amatpersonu darbā

Valsts kontrole (VK) ierēdņu darba vērtējumā lielāku uzmanību pievērsīs naudas tērēšanas lietderībai. Kontrole norāda, ka bieži vien valsts iestādes sagatavo korektas atskaites par paveikto, kas atbilst likumdošanai, taču netiek izvērtēts, vai uzstādītais mērķis ir sasniegts un vai nodokļu maksātāju nauda izlietota lietderīgi, piemēram, projektos, kuru realizēšanai iztērēti miljoni, bet rezultāta nav. 

2017. gada 9. februārī 7:17

Vairākums (78%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem pozitīvi vērtē Valsts kontroles ieceri amatpersonu un ierēdņu darbu vērtēt nevis formāli, bet gan iedziļinoties paveiktā lietderībā un efektivitātē, prasot paveikto vai nepaveikto tieši no atbildīgajām personām nevis iestādes kopumā (44% – noteikti pozitīvi; 34% – drīzāk pozitīvi).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Desmitā daļa (9%) negatīvi vērtē Valsts kontroles ieceri amatpersonu un ierēdņu darbu vērtēt nevis formāli, bet gan iedziļinoties paveiktā lietderībā un efektivitātē, prasot paveikto vai nepaveikto tieši no atbildīgajām personām nevis iestādes kopumā (7% – drīzāk negatīvi; 2% – noteikti negatīvi).

13% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm