Mao meklē kādu, kurš parūpēsies. Neesi vienaldzīgs!

Suņuks vārdā Mao ir palicis bez saimnieces un šobrīd meklē kādu, kurš varētu uzņemties rūpes. Vai tev ir zināms kāds atbildīgs cilvēks, kurš vēlētos “adoptēt” mājdzīvnieku? Padalies ar šo ziņu!

2017. gada 10. novembrī 16:48

Kā savā “Facebook” lapā raksta patversme “Labās mājas”: dzīves ritums ir neizdibināms, un viss var mainīties vienā mirklī. Tā notika arī ar mūsu Mao. Suņuks bāreņos palika, kad viņa saimniece smagi saslima. Iepriekš ļoti mīlēts, lolots un lutināts, patversmes ikdienā Mao maķenīt mulst: tā kā gribētos būt dzīvespriecīgam jestrulim, tā kā bailes māc. Pietrūkst mājas miera, lai Mao pilnībā atvērtos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ideāli piemērots kā draugs un kompanjons padzīvojušiem ļaudīm, bet var adoptēt arī jaunāka gadagājuma cilvēki; vēlams bez maziem bērniem. Piemērots mierīgai un harmoniskai mājas videi. Mao ir “dzīvokļa izmēra” suņuks, kurš neatteiksies no dzīves arī privātmājā, ja tāda tiks piedāvāta. Galvenais, lai mīlošs saimnieks.

Mao jau ir tajā lieliskajā vecumā (septiņi gadi), kad visas kucēna un suņu jaunieša dullības jau garām un saimniekam nevajadzēs dusmoties par sagrauztiem apaviem, nevietā atstātām peļķītēm vai citiem nedarbiem.

Ja vēlaties Mao saukt par savu suņuku, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm