Jaukā kaķenīte Marija vēlētos nonākt mājās, kur valda miers. Patversme aicina palīdzēt!

Patversmē nonākusi kaķenīte vārdā Marija, kura vēlētos nonākt klusā un harmoniskā vidē. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par mincīti? Padod ziņu!

2017. gada 28. februārī 11:07

Trīskrāsu kaķenīte aizvadītās vasaras vidū laist pasaulē savus mazuļus ieriktējās kāda uzņēmuma sarga būdas dīvānā, lai gan iepriekš mince šajā teritorijā netika manīta. Kamēr Marija patversmē audzināja un izdeva tautās savus bērniņus, ar cilvēku viņa komunicēja adekvāti: gribi mani samīļot – mīļo, negribi – pati neuzbāzīšos. Kopš palikusi viena, Marija ierāvusies sevī – nevēlas, lai viņu paijā, ap viņu ucinās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nav izslēgts, ka mincei ļoti netīk citu kaķu sabiedrība, kas tad liedz patversmē atklāt savu patieso būtību: vai nu mīļa, klusa, kārtīga kaķenīte vai tomēr bailīga, tramīga. Ja nu kāds vēlas mēģināt dot Marijai iespēju – piemērota dzīvei klusā, harmoniskā vidē bez citiem mājdzīvniekiem un maziem bērniem.

Ja vēlies Mariju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm