tv3.lv

Kariņš: Patlaban nevar runāt par būtiskiem atvieglojumiem pēc 7. februāra

Patlaban nevar runāt par būtiskiem Covid-19 izplatības dēļ noteikto ierobežojumu atvieglojumiem pēc 7. februāra, otrdien pēc valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdes žurnālistiem atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

2021. gada 26. janvārī 20:31

Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu valstī līdz 7. februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: ”Dzirdēts, ka vakcīnas dod tiem, kas vairāk maksā!” Eiropā neizpratne par ”Astra Zeneca” nespēju pildīt solījumus

Kariņš atzina, ka vēl tiks diskutēts par situāciju pēc 7. februāra, tomēr patlaban runāt par ierobežojumu mīkstināšanu esot pāragri.

“Ja kopīgi varam noturēties, ļaujot samazināties saslimstības skaitļiem, tad projekcijas rāda, ka februāra beigās vai marta sākumā varētu nonākt līdz skaitlim, kad varētu izsvērt kaut ko mainīt atvieglojumu ziņā,” skaidroja Kariņš, piebilstot, ka patlaban epidemioloģiskā situācija neļauj domāt par atvieglojumiem pēc 7. februāra.

Premjera vērtējumā, Covid-19 apkarošanā Latvija ir uz pareizā ceļa, tomēr tas vēl ir jānoiet. “Tas, ko tagad darām, ir pareizais virziens, jo saslimstības skaitļi samazinās, nevis palielinās,” uzsvēra Kariņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm