tv3.lv

Informācija pasažieriem: ar Covid‑19 sasirgušais braucis vilcienos starp Jūrmalu un Rīgu

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 15. un 16. februārī braucis ar vilcienu Tukums 2-Rīga un atpakaļ ar vilcienu Rīga-Sloka, informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.

2021. gada 19. februārī 16:55

Inficētais plkst. 7.13 braucis vilcienā Tukums 2-Rīga ar reisa numuru “6506” no Dzintariem līdz Torņakalnam un atpakaļ plkst. 18.05 ar vilcienu Rīga-Sloka ar reisa numuru “6429” no Torņakalna līdz Dzintariem. Saskaņā ar SPKC informāciju, abos virzienos pasažieris sēdējis otrajā vagonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāts par 19 ar Covid sasirgušajiem mazāk nekā dienu iepriekš

Visiem pasažieriem, kuri minētajos datumos brauca šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par nonākšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Vienlaikus līdz 6.aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citi, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm