Vīķes‑Freibergas jubilejas priekšvakarā laiž klajā rotaslietu kapsulas kolekciju “Zelta saule aust”

Vairas Vīķes-Freibergas jubilejas priekšvakarā juvelierizstrādājumu uzņēmums “Grenardi”  nācis klajā ar rotaslietu kapsulas kolekciju “Zelta saule aust”, informēja kompānijā.

2022. gada 28. novembrī 13:18

Attiecīgā rotaslietu kapsulu kolekcija papildina pirms četriem gadiem kopīgi radīto zīmolu “Rotājies, Latvija!”. Tās galvenais obejekts ir saule – dzīvības un mūžīgās kustības simbols, visaugstākā spēka zīme. Kapsulas kolekciju “Zelta saule aust” veido divu veidu auskari, gredzens, divu izmēru kaklarotas un piespraude. Rotas izgatavotas no zelta un ir pieejamas piecās dažādās variācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komānijā informēja, ka 50 eiro no katras iegādātās rotas tiks ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajai un Vītolu fonda administrētajai stipendiju programmai spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.

“Esam pagodināti, ka mums ir iespēja turpināt attīstīt kolekciju kopā ar Vīķes-Freibergas kundzi, kura man personīgi, tāpat kā neskaitāmiem cilvēkiem, ir īstas inteliģences un arī elegances piemērs. (..) Kolekcijas nosaukums “Zelta saule aust” atspoguļo nākotnes spēku un ticību labajam. Šajos laikos tas mums nepieciešams vairāk nekā jebkad,” stāsta “Grenardi” vadītāja un kolekcijas dizainere Alīna Spriņģe.

“Lēcošā saule mums atgādina par mūžīgo atdzimšanu. Tā nav tikai reinkarnācija, bet arī katra jauna diena. Ziemas saulgriežu priekšvakarā atceramies, ka gaisma vienmēr atgriežas pie mums,” paudusi kolekcijas līdzautore Vaira Vīķe-Freiberga.

Pirmoreiz “Grenardi”  2018. gada 18. novembrī radīja latvisku rotu zīmolu “Rotājies, Latvija!” sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu. Tā bija izgatavota no sudraba par godu Latvijas 101. dzimšanas dienai. Šogad zīmolam aprit jau četri gadi.

“Grenardi” reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 498 000 eiro. Kompānijas īpašnieki ir SIA “A.S. Capital” (90%), kas pieder Aināram Spriņģim, un SIA “SpringbySpring” (10%), kuras vienīgā īpašniece ir Alīna Spriņģe.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm