tv3.lv

Ušakovs Maskavā: Krievija grasās atbalstīt Latvijas preču importu

Krievijas Federācijas vicepremjers Arkādijs Dvorkovičs pauda solījumu atbalstīt Latvijas eksportu tajās jomās, kas nav pakļautas sankcijām. Tas notikšot, paplašinot preču to pieejamību Maskavas tirdzniecības tīklos.

2014. gada 4. septembrī 12:22

Par šādu Krievijas amatpersonu lēmumu ziņo Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Kā portāls SKATIES jau informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ceturtdien, 4. septembrī, dosies uz Maskavu, kur, kā viņš pats iepriekš izteicās, raidījumā ”900 sekundes” lūgsies, lai lielveikalos saglabā Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs notikušo sarunu novērtē kā ļoti konstruktīvu un lietišķu,” teikts pašvaldības mājaslapā.

Foto: LETA

Foto: LETA


Rīgas pašvaldības vadītājs Nils Ušakovs:

Kamēr turpinās sankciju karš, mēs nevaram Krievijā pārdot, piemēram, mūsu piena produktus. Taču mēs varam palielināt eksportu tādās preču grupās kā zivju konservi, saldumi vai maizes izstrādājumi, un nostiprināt savas pozīcijas šajos virzienos.

Piektdien Rīgas domes priekšsēdētājam plānotas tikšanās ar Krievijas tirdzniecības tīklu pārstāvjiem – ar līdzīsnējo partneriem, tirdzniecības tīkla “Alije parusa” pārstāvjiem, un ar potenciāli jaunu partneri, veikalu ķēdes “Azbuka vkusa” pārstāvjiem.

”Saskaņas centra” slēgtais līgums ar Vladimira Putina partiju ”Vienotā Krievija” ir trumpis, kas varētu palīdzēt mīkstināt Maskavas attieksmi saistībā ar pārtikas preču embargo,
Rīgas mērs, ”Saskaņas centra” līderis N. Ušakovs iepriekš pauda LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm