Rīgā kāpj degvielas cenas, Viļņā un Tallinā – samazinās

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā degvielas cenas palielinājās, vienlaikus Viļņā un Tallinā tās samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati Baltijas valstu galvaspilsētās.

18. martā 11:41

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 3,7% – līdz 1,674 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 2,5% – līdz 1,644 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinājās par 2,5% – līdz 1,529 eiro par litru, bet litrs dīzeļdegvielas maksāja 1,559 eiro, kas ir par 0,6% mazāk nekā pirms nedēļas.

Savukārt Tallinā, kur iepriekš degvielas cenas nemainīgas saglabājās aptuveni mēnesi, piektdien “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 2,3% – līdz 1,689 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās straujāk – par 6,5% – līdz 1,589 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā palielinājās par 3,9% – līdz 0,795 eiro par litru, Tallinā tā samazinājās par 2,7% – līdz 0,71 eiro par litru, bet Viļņā cena autogāzei nemainījās un piektdien maksāja 0,622 eiro par litru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm