Rīgā atvērts pirmais “Burger King” restorāns Latvijā

Igaunijas prāmju operators “Tallink Grupp”, kas ir “Burger King” franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs, atvēris pirmo franšīzes restorānu Latvijā tirdzniecības centrā “Akropole”, portālu Skaties.lv informē “Tallink Grupp” pārstāvji.

2020. gada 4. decembrī 12:49

Lai gan restorāns oficiāli sāks piedāvāt hamburgerus un pārējos iecienītos ēdienus no piektdienas, tomēr pandēmijas ierobežojumu dēļ ēdieni sākotnēji būs pieejami tikai līdzi ņemšanai vai piegādei uz mājām, norāda uzņēmuma pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tallink Grupp” mazumtirdzniecības biznesa attīstības vadītāja Katre Kevaska skaidroja, ka neatkarīgi no tā, ar kuriem nācies saskarties šogad, uzņēmums priecājas par iespēju piedāvāt “Burger King” ēdienkartē atrodamo arī Latvijas ātrās ēdināšanas cienītājiem. “Mēs ļoti ceram, ka jau pavisam drīz, kad vīrusa izplatība mazināsies, jums būs iespēja baudīt gardos ēdienus kopā ar ģimeni un draugiem arī mūsu ērtajā un mājīgajā restorānā,” sacīja “Tallink Group” pārstāve.

Savukārt tirdzniecības centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa akcentēja, ka ir gandarīta, ka pirmais “Burger King” restorāns Latvijā atvērts tieši “Akropolē”, jo līdz ar restorāna atvēršanos tirdzniecības centrs turpina savu izaugsmi gan veikalu, gan izklaides un atpūtas iespēju klāstu.

“Akropolē” atvērtais restorāns “Burger King” ir kopumā sestais restorāns Baltijas valstīs, kas durvis apmeklētājiem vēris šogad. Jaunajā restorānā Rīgā strādās aptuveni 30 cilvēku. Līdz 2020. gada beigām “Tallink Grupp” plāno atvērt vēl divus restorānus Baltijas valstīs – vienu Viļņā un otru Tallinā.

Jau ziņots, ka pērn rudenī “Tallink Grupp” ieguva franšīzes tiesības Baltijas valstīs globālajai ātrās ēdināšanas ķēdei “Burger King”.

“Tallink Grupp” akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija “Infortar”, kurai pieder 39% “Tallink Grupp” akciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm