“Mego” šogad attīstībā ieguldīs aptuveni 4,2 miljonus eiro

Mazumtirdzniecības tīkls “Mego” šogad uzņēmuma attīstībā, kas ietver jaunu veikalu atvēršanu, esošo renovāciju un citus uzlabojumus, ieguldīs aptuveni 4,2 miljonus eiro, kas salīdzinājumā ar iepriekšējiem diviem gadiem ir gandrīz 10 reizes vairāk, informēja uzņēmumā.

2022. gada 1. decembrī 11:32

“Vēloties padarīt mūsu klientu iepirkšanās pieredzi un paradumus patīkamākus, kā arī rūpīgi sekojot līdzi mūsu klientu vēlmēm veikalu izskatā un sortimentā, šogad aktīvi strādājam pie veikalu renovācijas, jaunu veikalu izveides, kā arī mūsu kulinārijas produkcijas attīstības, jaunu preču ieviešanas,” saka veikalu tīkla mārketinga vadītājs Aleksandrs Afanasjevs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attīstības darbu ietvaros “Mego” šogad ir renovējis sešus jau esošos veikalus, vēris durvis diviem jauniem veikaliem, kā arī uzsācis būvēt četrus jaunus veikalus, kurus plāno atklāt 2023. gadā.

“Mēs vienmēr esam tiekušies uz to, lai “Mego” veikali būtu pēc iespējas ērtāk pieejami, un tieši tāpēc ieguldām līdzekļus arvien jaunu veikalu atvēršanai. Nākamgad plānojam durvis vērt vēl četriem jauniem veikaliem Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Olainē, kā arī turpināt rekonstrukciju esošajiem,” uzsvēra Afanasjevs.

Kompānija reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 20 000 eiro. Grupā ietilpst uzņēmumi “Lenoka” un SIA “EzerMeg”.

“Mego” kapitāldaļu turētāji ir SIA “Gruodis” (62%), kura lielākais īpašnieks ir Aleksandrs Babenko, SIA “Blackrock Holding West” (10%) un SIA “Blizzard Holding” (10%), kas abi pieder Grigorijam Vovkam. Tāpat “Mego” īpašnieks ir arī Dimitrijs Karbanovs (18%). Tīklā ir 90 veikalu ar zīmolu Mego, kas nodarbina vairāk nekā 2500 darbinieku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm