tv3.lv

“Maxima” gatava apmeklētājiem nodrošināt medicīniskās maskas, ja vajadzēs; “Rimi” pieļauj papildu resursus

Mazumtirgotājs SIA “Maxima Latvija” nepieciešamības gadījumā sejas aizsargmasku valkāšanas jauno prasību ieviešanas sākumposmā gatava veikalu apmeklētājiem nodrošinās medicīniskās maskas,  pastāstīja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

21. janvārī 16:54

Ministru kabineta pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz, ka no otrdienas, 25.janvāra, publiskās vietās varēs lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, tādējādi būs aizliegta auduma masku valkāšanu publiskās vietās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene Dupate-Ugule
“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja

“Valdības vēlme arvien veikt jaunas iniciatīvas pandēmijas ierobežošanai ir saprotama un darīsim visu iespējamo, lai šo jauno regulējumu ieviestu praksē, cerībā, ka tas varētu mazināt pandēmijas izplatību.”

Pēc viņas sacītā, “Maxima Latvija” šobrīd visiem 700 kompānijas darbiniekiem nodrošina bezmaksas medicīniskās sejas maskas vai FFP2 respiratorus.

Lai mazinātu cilvēku neizpratni, kas varētu rasties pirmajās dienās, kā arī sniegtu iespēju ikvienam, kas vēl nav iepazinies ar jaunajiem noteikumiem, apmeklēt “Maxima” veikalu, ieviešanas perioda sākumā uzņēmums nodrošinās medicīniskās maskas.

Tikmēr mazumtirgotāja “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību pārstāvis Juris Šleiers aģentūrai LETA uzsvēra, ka mazumtirgotājs ir ļoti rūpīgi sekojis līdzi epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanai pakalpojumu sniegšanas vietā, nodrošinot arī noteikto prasību ieviešanas un ievērošanas kontroli.

“Arī turpmāk sekosim līdzi, lai mūsu klienti ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, pilnīgi iespējams, tas prasīs papildu resursus no “Rimi” puses, tomēr ceram, ka klienti savlaicīgi būs informēti par jaunajām sejas masku lietošana prasībām un jaunās izmaiņas neradīs pārpratumu situācijas ar klientiem,” teica Šleiers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr “Lidl Latvija” Komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana aģentūrai LETA norādīja, ka uzņēmums visiem saviem darbiniekiem nodrošina medicīniskās sejas maskas. Tāpat “Lidl Latvija” nodrošina darbiniekus ar Covid-19 paštestiem.

Pie visiem “Lidl” veikaliem nākamnedēļ tiks izvietota papildu informācija par masku lietošanu, lai klientiem tas kalpotu kā atgādinājums par jaunajiem noteikumiem jau pirms ieiešanas veikalā. Veikalu apsardzes darbinieki arī pievērsīs īpašu uzmanību tam, lai visi klienti lietotu nepieciešamās medicīniskās sejas maskas vai respiratorus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm