“Lidl” Latvijā plāno atvērt 10 veikalus, nodrošinot darba vietas vismaz 1700 cilvēkiem

2018. gada 19. oktobrī 18:08

Piektdien, 19. oktobrī, sperts pirmais solis, lai Latvijā jau pēc nepilniem diviem gadiem durvis vērtu mazumtirgotāju gigants – zemo cenu veikalu tīkls “Lidl”.

Līdz ar kapsulas iemūrēšanu Dreiliņos, Ulbrokas ielā uzsākta 55 miljonus eiro vērtā loģistikas centra būvniecība, ko plānots pabeigt 2020.gada janvārī.

Veikalu ķēdes “Lidl Lietuva” valdes priekšsēdētājs LNT Ziņām atklāja – sākotnējas aplēses liecina, ka sākumā Latvijā tīkls plāno atvērt 10 veikalus dažādās vietās galvaspilsētā. Viņš arī norādīja, ka to atvēršana liks sarosīties pārējiem tirgus dalībniekiem, jo uzņēmums Latvijā vēlas panākt Lietuvā sasniegto. Tur “Lidl” būtiski palielinājis konkurenci, veicinājis vietējo ražotāju izaugsmi un daudzu preču cenu samazinājis pat par 50%.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radosins Rusevs-Peine
“Lidl Lietuva” valdes priekšsēdētājs

Mēs ieguldīsim visus savus resursus, lai pēc iespējas ātrāk ienāktu Latvijas tirgū un piedāvātu patērētājiem labākās kvalitātes preces par labākajām cenām. Izcils piemērs ir Lietuva, kur divu gadu laikā mēs esam panākuši to, ka “Lidl” ir labākais piegādātājs. Šeit ieguvēji ir visi, jo mēs strādājām arī ar vietējiem ražotājiem un dodam viņiem iespēju caur mūsu veikalu tīklu piedāvāt savus produktus citās valstīs.

Tikmēr Vācijas vēstnieks Latvijā norādīja, ka “Lidl” ir sevi apliecinājis, kā labākais darba devējs Lietuvā un Vācijā, un uzņēmums šādu mērķi cer sasniegt arī Latvijā. Darbības sākumā tiks nodrošinātas darba vietas vismaz 1700 cilvēkiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm