tv3.lv

“Latvijas dzelzceļš” atkārtoti mēģinās pārdot “Rūpnīcu Veseta”

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ar sākumcenu 39 262 eiro atkārtoti mēģinās izsolīt nekustamo īpašumu “Rūpnīca Veseta” Aizkraukles novadā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

23. janvārī 17:30

“Rūpnīcas Veseta” izsoles sākumcena kopš iepriekšējās izsoles samazināta par par 9816 eiro.

Izsole sāksies 24.janvārī plkst.13 un noslēgsies 23.februāra plkst.13.

Nekustamais īpašums Aizkraukles novada Vietalvas pagastā sastāv no desmit būvju kompleksa un deviņām inženierbūvēm, kas saistītas ar būvēm “Rūpnīca Veseta”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar izsolāmo nekustamo īpašumu var iepazīties tā adresē līdz šī gada 1.februāra plkst.12.

Jau ziņots, ka iepriekšējā izsole notika no 12.novembra līdz 13.decembrim, un tajā īpašuma sākumcena bija noteikta 49 078 eiro.

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības – “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, “LDz Cargo”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums “LDz infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums “LDz ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums “LDz apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums “LDz loģistika”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm