tv3.lv

”KVV Group” ar 30 miljoniem grasās ziemā iedarbināt ”Liepājas metalurgu”

Veicot ieguldījumu aptuveni 30 miljonu eiro apmērā, ukraiņu ”KVV Group” plāno iedarbināt ”Liepājas metalurga” rūpnīcu līdz šā gada beigām, paziņojuši uzņēmuma pārstāvji. Pārējie līdzekļi tiks atmaksāti pakāpeniski ilgākā laika posmā.

2014. gada 11. septembrī 13:53

Kopumā “KVV Group” par “Liepājas metalurga” iegādi maksās 107 miljonus eiro.

”KVV Group” pērnā gada oktobrī iegādājās Doņeckas elektrometalurģijas rūpnīcu, un tās darbība tika atjaunota šā gada janvārī, uzsver uzņēmuma pārstāvji, paužot, ka kompānijai ir pieredze metālnozares uzņēmumu darbības atjaunošanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”KVV Group” īpašnieks Valērijs Krištals:

Mūsu grupai jau ir pieredze līdzīgā situācijā, kad jāatjauno metalurģijas uzņēmuma darbība. Līdz ar to mums ir skaidrs redzējums, kā ”Liepājas metalurga” darbību atjaunot pēc iespējas īsākā laika posmā.

Uzņēmums plāno uzticēt ”Liepājas metalurga” iedzīvināšanu Igoram Kovaļenko. Viņa vadībā tiks novērtēta situācija ražotnē un izstrādāts darbības atjaunošanas plāns. Pēc tam tiks uzsāktas pārrunas ar bijušajiem nozares darbiniekiem.

”KVV Group” uzņēmumu Ukrainā galvenie darbības virzieni ir metāllūžņu iepirkšana, pārstrāde un piegāde Ukrainā un uz eksporta tirgiem.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka valdība 9. septembrī apstiprināja maksātnespējīgās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” investoru – izvēlēts tika Ukrainas uzņēmums “KVV Group”.

Luksemburgā reģistrētais uzņēmums ”United Group”, kurš pieder Krievijas miljonāram Igoram Šamisam, par “Liepājas metalurga” iegādi esot solījis 120 miljonus eiro, kas ir par 13 miljoniem eiro vairāk nekā uzvarējušais Ukrainas uzņēmums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm