tv3.lv

Kazāks: Energoresursu cenu kāpuma kompensēšanai vajag mērķētu atbalstu mazāk nodrošinātajiem

Energoresursu cenu kāpuma kompensēšanai Latvijā jānodrošina mērķēts atbalsts maznodrošinātākajiem sabiedrības pārstāvjiem uz noteiktu laika periodu, šādu nostāju pirmdien, 24. janvārī, tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, paudis Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks.

24. janvārī 14:26

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane, tikšanās dalībnieki bija vienisprātis, ka svarīgi atbalstīt sabiedrības daļu, kas visvairāk cieš no cenu straujā kāpuma, it īpaši nabadzības riskam pakļautos cilvēkus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kazāka ieskatā, ņemot vērā Eiropas zaļā kursa izaicinājumus, ir jāatbalsta atjaunojamo energoresursu ražošana Latvijā, lai tuvākajā nākotnē Latvija spētu aizvietot importētos energoresursu ar pašu saražoto, tai pašā laikā īstenojot energoefektivitātes projektus.

Valsts prezidents un Kazāks pārrunāja atjaunojamo energoresursu attīstības iespējas un atzinīgi novērtēja VAS “Latvenergo” pieņemto desmit gadu attīstības programmu, kas vērsta uz atjaunojamo energoresursu ražošanu.

Sarunā Levits un Kazāks apsprieda arī citus tautsaimniecībai aktuālus jautājumus – inflācijas tendences, iespējamos ekonomiskās attīstības riskus, nepieciešamību investēt valsts ilgtspējas attīstībā un konkurētspējā, kreditēšanas attīstību Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm