Guntars Račs kļuvis par Jāņa Reira padomnieku Finanšu ministrijā

Finanšu ministra Jāņa Reira (JV) birojā darbu uz pusslodzi kā padomnieks uzsācis mūziķis un producents Guntars Račs, aģentūru LETA informēja ministrijā.

2022. gada 8. martā 14:14

Račs ir vairāku biedrību – Latvijas mūzikas izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA), Latvijas autoru apvienības (LAA), Latvijas mūzikas producentu apvienības (LaMPA) un Pašnodarbināto mūziķu apvienības – dibinātājs, kā arī Pašnodarbināto mūziķu apvienības padomes loceklis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens no galvenajiem viņa darbības virzieniem kā Reira padomniekam būšot saimnieciskās darbības konta ieviešanas veicināšana.

Padomnieks sniegs priekšlikumus arī kultūras un radošo industriju jautājumos saistībā ar privātā un publiskā sektora mijiedarbību un valsts budžeta finansējuma efektīvu izmantošanu tajā, kā arī par sadarbību ar nevalstisko sektoru.

Račs ir bundzinieks un dziesmu autors, latviešu mūzikas izdevējs, producents un “Izdevniecības MicRec” īpašnieks, ASV Ierakstu akadēmijas biedrs, vairāku Mūzikas ierakstu gada balvu un Autortiesību bezgalības balvu ieguvējs un septiņu grāmatu autors.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm